fbpx

Dijital Pazarlama Ve Reklam

DİJİTAL REKLAMLAR

Dijital reklamcılık hizmetleriyle sektörünüzde dijital dünyadaki hedeflerinize kısa sürede ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Dijital kanalları kullanarak yürüttüğümüz çalışmalarda ürün ve hizmetlerinizin satın alınabilirliğini artıracak tasarımları hazırlayarak paylaşıyoruz. Sosyal medyanın gücünü ve diğer dijital platformların olanaklarını işletmeniz için bir fırsat haline getirerek özgün ve pek çok avantaja sahip dijital reklam stratejileri kurguluyoruz.

Dijital Reklamcılık Hizmet Kategorilerimiz

  • Facebook Reklamları
  • Instagram Sponsorlu Reklamlar
  • Google Ads Reklamları
  • YouTube Reklamları

 

Sektörünüz, hedef kitleniz, çalışma sisteminiz gibi değişkenleri göz önünde bulundurarak sizin için en uygun dijital platformları stratejik bir yaklaşımla belirliyoruz. Uygun bütçeyle etkili reklam ilkemizi temel alarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Rakip analizi, sektör analizi ve hedef kitle değerlendirmesi sonuçlarıyla birlikte reklam stratejilerimizi kısa sürede hedefinize ulaşacak şekilde planlıyoruz.

Facebook Business Manager’i etkin kullanarak ürün ve hizmetlerinizin özel hedef kitleniz tarafından görülmesini sağlıyoruz. Facebook, Instagram uygulamalarına uygun ürün görsel çalışmalarını hazırlayarak sponsorlu reklamları profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz.

Retargeting sistemiyle birlikte sitenizi ziyaret eden müşteriler sosyal medyada sürekli olarak reklamlarınızı görebilecektir. Reklam bütçesi konusunda önemli avantajlar sağlayan bu sistemin kodlarını sitenize ekleyerek reklam maliyetinizi düşürüyoruz.

Google Ads Reklamları ile birlikte SEO çalışmalarımızı pekiştiriyor dijital dünyada ki hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanıza destek oluyoruz.