fbpx

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal  medya yönetimi ve pr çalışmalarınıza destek veriyoruz. Sosyal medya hesabınızı daha iyi görseller ve yönetim ile daha ileriye taşımak için çalışıyoruz. Çoğu kişi bir ürün ya da hizmet hakkında bilgi almak için öncelik olarak sosyal medya üzerinden araştırma yapmaktadır. Çalıştığımız işletmelerin sosyal medya alanındaki analizlerini, trafik durumlarını, içerik yönetimini ve üretimini yaparak sizlerin dijital medyadaki prestijinizi arttırmak istiyoruz.

Güçlü bir marka olmak için, doğru ve etkili reklam stratejisi gerekir. Reklam ile ulaşılmak istenen kitleye doğru bir şekilde ulaşılırsa güçlü bir marka haline gelebilir. Bu noktada marka araştırma oldukça önemli yer tutar.

 İnternetin bu kadar yaygın kullanılması beraberinde sosyal medya kullanımını getirmiştir. Günümüzde Türkiye’de sosyal medya kullanan kişi sayısı 48 milyonu geçmiş durumdadır. Sosyal medyanın gücü, reklamlara olan faydası yadsınamayacak ölçüdedir. Facebook ve İnstagram en fazla kullanıcıya sahip olan sosyal medya uygulamalarıdır. Facebook reklamı ve instagram reklamı markaların, şirketlerin kendilerini çok daha fazla kitleye ulaştırabilmeleri için oldukça önemli araçlardır. Bu nedenle sosyal medya yönetimi iyi yapılmalıdır. İşbirliği içinde olduğumuz şirketler veya markalar ile çalışmaya başlamadan öncelikli olarak sosyal medyayı anlıyoruz.

Doğru ve etkili şekilde yapılan Facebook ve İnstagram reklamları düşük maliyet ile yüksek kar sağlamaktadır. Çalıştığımız markalar ya da şirketler için belirlediğimiz stratejileri, yürüttüğümüz tüm çalışmaları düzenli olarak değerlendirerek raporluyoruz. Süreç boyunca gereken geliştirme ve iyileştirmeleri yaparak sürekli güncel şekilde stratejileri uyguluyoruz. En iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışıyor ve düzenli olarak gelişmeleri raporlayarak gelişmelerden haberdar olunmasını sağlıyoruz. Her ay sonunda tüm süreci rapor halinde sunarak değerlendirme yapıyoruz. Değerlendirme sonucuna göre bir sonraki adımda daha da iyiye gidebilmek için çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçin.

Farklı Olun

bodrum sosyal medya ajansı