fbpx

FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Fotoğraf çekimi PR çalışması diyebileceğimiz itibar yönetimi için son derece önemli bir iştir. Bir şirketin itibarı, şirketin hayatı açısından en önemli maddelerden biridir. Her geçen gün teknolojinin hayatımızdaki yeri büyümektedir. Gelişen dünya düzeninde şirketlerin birimleri artmakta buna göre gider pusulasına yeni kalemler eklenmektedir.

 Endüstri devrimiyle makinelerin insan hayatına dahil olmasıyla beraber birçok işlem hız kazanmış, boyut değiştirmiştir. Radyo ve televizyon ile birlikte reklamcılık anlayışı bir şirketin olmazsa olmazı haline gelmiş, bu doğrultuda çeşit çeşit projeler üretilmiştir. Gerek mekan fotoğraf çekimi, gerek fabrika çekimi, gerek otel fotoğraf çekimi veya aklınızdaki başka bir proje için son teknoloji ürünler kullanıyoruz.

Fotoğraf çekimi PR çalışması diyebileceğimiz itibar yönetimi için son derece önemli bir iştir. Bir şirketin itibarı, şirketin hayatı açısından en önemli maddelerden biridir. ODIWORKS olarak tüm birikimimizle, uzman ekibimizle, yüksek iş ahlakımızla hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz.

VİDEO ÇEKİMLERİ

Tanıtım filmi günümüzün görsel medyası açısında çok önemli bir rol oynamaktadır. Kurumsal Şirketlerin kendilerini toplantılar da kelimeler ile anlatmak yerine 1-2 dakikalık tanıtım filmleriyle A’dan Z’ye verdiği hizmeti veya ürettiği ürünün yapılış aşamalarını daha kolay anlatabilmektedir. ODIWORKS olarak profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz tanıtım video filmleri ile sizi dünyaya tanıtıyoruz.

 

DRONE ÇEKİMİ

ODIWORKS yüksek teknolojiye sahip dronelar ile işletmenizi, gayrimenkul projenizi, işletmenizi havadan görüntüler ve videolara dönüştürürüz. Havadan çekilen görüntüler bazen işinizi, konumunuzu, şirketinizi anlatmayı sağlar. ODIWORKS gelişmiş dronelarımız ile işletmenizin gündüz ve gece fotoğraflarını çeker.

Drone Çekimleri Fotoğrafçılık ve Reklam Tanıtım Hizmetleri yaparken dikkat ettiğimiz özgünlük, memnuniyet garantisi ve profesyonellik özelliklerinin hepsi bizim için çok değerli. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda ister en önemli anlarınızın olsun, ister iş yerinizin tanıtımı, en özgün ve modern çekimleri dijital görsel uzmanlarının dokunuşlarıyla sizlere “mükemmel” i sunuyoruz.